Miłość

Jak długo powinnaś czekać na powrót byłego?

Cóż, jeśli kochasz tę osobę, warto czekać. Możesz poczekać kilka miesięcy, aby sprawdzić, czy znaki, które twój ex czeka na ciebie.

Ale oprócz tego, również poświęć swój czas, aby uzdrowić siebie. Możesz nie mieć szczęścia, aby otrzymać drugą szansę.

Jak długo powinieneś czekać na powrót swojego ex?

Zerwaliście i poszliście swoimi drogami, prawdopodobnie! Ale, twoje serce mówi ci, aby poczekać na osobę, aby dać związek kolejną szansę. Zacząłeś się zastanawiać, „czy powinienem czekać na mojego byłego, aby wrócić lub przejść dalej”.

Tak, są przypadki, w których ludzie wracają nawet po rozpadzie. Większość ludzi może zająć od jednego do trzech miesięcy, aby pogodzić się po rozpadzie.

Ale czy twój ex jest wart czekania w twoim przypadku? Cóż, może, a może nie. Tak więc, jeśli zdecydowałeś się czekać, nie jest to złe.

Ale, jak długo powinieneś czekać na kogoś, aby wrócić? Maksymalnie od czterech do sześciu miesięcy. W tym czasie znajdziesz znaki, że twój ex czeka na ciebie.

Ale, przygotuj się również na najgorsze. Będziesz miał złamane serce, jeśli nie znajdziesz odpowiednich znaków, że twój ex chce się pogodzić. Stąd, użyj tego okresu, aby uzdrowić siebie.

Przygotuj się, aby przejść dalej, jeśli twój ex nie pojawi się na twoim progu, aby zabrać cię z powrotem. Po tym wszystkim, to jest życie, i wszystko może się zdarzyć!

Czy powinienem rozmawiać z moim ex lub trzymać się z dala?

Nie ma twardej i szybkiej reguły w tym przypadku. Możesz czuć, że rozmowa pomoże ci znaleźć znaki, że twój ex tęskni za tobą. Ale to może nie być możliwe w twoim scenariuszu.

W wielu przypadkach kontynuowanie regularnej rozmowy z ex może stać się wyzwaniem ze względu na przeszłość, którą dwaj dzieliliście kiedyś.

Jeśli wy dwaj zerwaliście polubownie i nie żywicie do siebie żadnych trudnych uczuć, rozmowa jest normalna. Jeśli dzielisz biuro z tą osobą lub musisz utrzymywać profesjonalne relacje ze swoim byłym, będziesz musiał rozmawiać.

W takich scenariuszach staraj się utrzymywać serdeczne relacje z tą osobą. Wejdź w interakcję tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Ale jeśli dwa mają niechlujny rozpad i było dużo dramatu przed rozpadem, trzymaj się z dala od tej osoby.

Ci, którzy mieli obraźliwy związek, powinni również trzymać się z dala od swoich byłych. W niektórych przypadkach, unikanie go może być najlepszą polityką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *